
НУШ. Англійська мова: підручник для 1 класу з аудіододатком (Губарєва)
620 ₴
- В наличии
- Код: 9786170990150
- +380 (66) 292-54-64
Підручник "НУШ. Англійська мова: підручник для 1 класу з аудіододатком (Губарєва)" укладений відповідно до Державного стандарту початкової освіти та концепції Нової української школи та має Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України.
Міжнародна команда фахівців у галузі мовної освіти створила підручник, у якому втілила найкращі європейські стратегії викладання іноземних мов, адаптовані під реалії сучасної української школи.
Підручник з аудіосупроводом призначений для вивчення англійської мови в 1 класі закладів загальної середньої освіти й відповідає чинній програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Видання ґрунтується на компетентнісному підході як новій парадигмі навчання, має чітко виражену комунікативну й діяльнісну спрямованість, містить багато цікавих завдань, зокрема ігрових і творчих, що відповідають віковим особливостям першокласників.
Для учнів 1 класів закладів загальної середньої освіти та вчителів англійської мови.
НУШ. Англійська мова: підручник для 1 класу з аудіододатком (Губарєва) видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Учебник |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Английский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 144 |
| Год издания | 2024 |
| Вес | 500 г |
| ISBN | 986170990150 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Губарєва С.С., Доценко І.В., Євчук О.В |
| Формат, розмір | 200*260 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Підручник "НУШ. Англійська мова: підручник для 1 класу з аудіододатком (Губарєва)" укладений відповідно до Державного ст |
| Язык | українська, англійська |
- Цена: 620 ₴


