
НУШ-2 Робочий зошит Ранок Я досліджую світ 2 клас Частина 2 до підручника Большакової, Пристінської
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170958037
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Я досліджую світ. 2 клас. Робочий зошит до підручника Інни Большакової, Марини Пристінської. У 2 частинах. ЧАСТИНА 2
Зміст посібника відповідає вимогам Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, та враховує особливості структури підручника «Я досліджую світ» авторів І. О. Большакової, М. С. Пристінської. Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Я досліджую світ. 2 клас», який створено на базі підручника.
Посібник складається з двох частин. Друга частина містить матеріали для другого семестру навчання: інтегровані завдання, спрямовані на розвиток системного, критичного і креативного
мислення; таблиці, схеми, діаграми; зразки виконання практичних робіт; опис дослідів. Матеріал подано в цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей другокласників.
- Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.
НУШ-2 Робочий зошит Ранок Я досліджую світ 2 клас Частина 2 до підручника Большакової, Пристінської видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 64 |
| Год издания | 2025 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 9786170958037 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 16 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Рабочий зошит |
| Возраст | 2 клас |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Автор | Большакова І.О., Пристінська М.С |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Краткое описание | НУШ Я досліджую світ. 2 клас. Робочий зошит до підручника Інни Большакової, Марини Пристінської. У 2 частинах. ЧАСТИНА 2 |
| Язык | українська |
- Цена: 110 ₴


