
НУШ Робочий зошит Ранок Українська мова та читання 2 клас Частина 2 до підручника Большакової, Пристінської
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170957986
- +380 (66) 292-54-64
НУШ Українська мова та читання. 2 клас. Робочий зошит до підручника Інни Большакової, Марини Пристінської. У 2 частинах. ЧАСТИНА 2
Зміст посібника враховує особливості підручника «Українська мова та читання» авторів Інни Большакової, Марини Пристінської. Видання є складовою навчально-методичного комплекту «Українська мова та читання. 2 клас», який створено на базі підручника.
Посібник складається з двох частин. Друга частина містить матеріали для другого семестру навчання: завдання для розвитку усного і писемного мовлення, вправи для формування орфографічних й орфоепічних умінь, систему завдань для розвитку критичного та креативного мислення, а також вправи на формування емоційного інтелекту. Матеріал подано з урахуванням психологічних особливостей другокласників.
- Призначено для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти і вчителів початкових класів.
НУШ Робочий зошит Ранок Українська мова та читання 2 клас Частина 2 до підручника Большакової, Пристінської видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170957986 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Большакова І.О., Пристінська М.С |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ Українська мова та читання. 2 клас. Робочий зошит до підручника Інни Большакової, Марини Пристінської. У 2 частинах |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Рабочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 95 ₴


