
НУШ-2 Тренажер. Комплексний з розвитку мовленн 1 клас АССА Зоя Шилкунова
120 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786178229474
- +380 (66) 292-54-64
Тренажер. Комплексний з розвитку мовлення. 1 клас | Зоя Шилкунова
ВІДПОВІДАЄ КОНЦЕПЦІЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ.
Комплексний тренажер з розвитку мовлення — це сучасний посібник, який сприяє формуванню та удосконаленню мовних навичок, збільшенню словникового запасу, розвитку творчого мислення та пізнавальних здібностей молодших школярів.
Зміст тренажера відповідає тематичним тижням НУШ у 1 класі. Окрім творчих вправ для розвитку зв’язного мовлення, кожна тема доповнена чистомовками, які формують правильну артикуляцію та дикцію, і завданнями на одночасне малювання симетричного зображення двома руками. Такі завдання сприяють підвищенню розумової активності та знижують рівень тривожності, а також використовуються фахівцями для профілактики й корекції розладу читання. Подібні вправи розміщенні в посібнику на початку кожного заняття, щоб підготувати дитину до подальшої роботи.
Чому варто придбати?
Сучасний посібник сприятиме формуванню у молодших школярів мовних навичок і допоможе дізнатися про навколишній світ, про правила спілкування з іншими людьми та основи охорони здоров'я. Теми, запропоновані в посібнику, спонукають дитину замислитися над власною цінністю та цінністю інших людей, вчать довіряти собі й поважати оточення. Його можна використовувати як на уроках, так і для самостійної роботи вдома. Завдання тренажера відповідають тематичним тижням Нової української школи.
Автор:
Шилкунова Зоя Ігорівна — зав. кафедрою початкової освіти Харківського приватного ліцею «НУА», учитель-методист, учитель вищої категорії, кандидат педагогічних наук. За фахом учитель початкових класів, практичний психолог.
НУШ-2 Тренажер. Комплексний з розвитку мовленн 1 клас АССА Зоя Шилкунова видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786178229474 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Зоя Шилкунова |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 6-7 рокiв |
| Краткое описание | Зоя ШилкуноваВІДПОВІДАЄ КОНЦЕПЦІЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ.Комплексни, Тренажер. Комплексний з розвитку мовлення. 1 клас |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Тренажер |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205 х 275 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 120 ₴


