
НУШ-2 Навчальний посібник Основа Математика 1 клас Частина 1 Богданович, Назаренко
130 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170042019
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
«Математика» навчальний посібник для 1 класу (Богданович М. В., Назаренко А. А.) Частина 1 НУШ-2
Навчальний посібник «Математика» для 1 класу ЗЗСО створено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я Савченко у 3-х частинах.
Це сучасне навчальне видання, яке органічно поєднує функції підручника і робочого зошита.
Програмовий математичний матеріал посібника спрямовано на формування математичної й інших ключових компетентностей, на всебічний розвиток особистості дитини та її світоглядних орієнтацій засобами математичної діяльності.
Сучасне художнє оформлення навчального посібника, відповідає віковій категорії першокласників/першокласниць, зацікавлює, привертає увагу, доповнює математичну інформацію.
- Для учнів/учениць 1 класу закладів загальної середньої освіти, а також для вчителів/учительок, методистів/методисток і батьків.
НУШ-2 Навчальний посібник Основа Математика 1 клас Частина 1 Богданович, Назаренко видавництва Основа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Основа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170042019 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Богданович І.В. Назаренко А.А |
| Видавництво | Основа |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | «Математика» навчальний посібник для 1 класу (Богданович М. В., Назаренко А. А.) Частина 1 НУШ-2Навчальний посібник «Мат |
| Серия | Новая украинская школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴


