
НУШ-2 Робочий зошит Ранок Я досліджую світ 1 клас Частина 1 до підручника Бібік НОВЕ ВИДАННЯ
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170983565
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Я досліджую світ. 1 клас. Робочий зошит (у 2-х частинах). Частина 1 (до підручника Бібік Н.М., Бондарчук Г.П.) НОВЕ ВИДАННЯ
Зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та частини 1 підручника «Я досліджую світ» для 1 класу закладів загальної середньої освіти (автори Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук).
НУШ-2 Робочий зошит Ранок Я досліджую світ 1 клас Частина 1 до підручника Бібік НОВЕ ВИДАННЯ видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170983565 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бібік Н.М. Бондарчук Г.П. Павлова Т.С |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | НУШ Я досліджую світ. 1 клас. Робочий зошит (у 2-х частинах). Частина 1 (до підручника Бібік Н.М., Бондарчук Г.П.) НОВЕ |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


