
Планета Міркувань Ранок Навчальний посібник з розвитку мислення 1 клас Гісь, Філяк
295 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170983824
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Планета Міркувань. 1 клас. Навчальний посібник з розвитку мислення (Гісь О.М. Філяк І.В.)
Цей посібник розпочинає серію навчальних посібників «Планета Міркувань» для учнів 1–4 класів. Створений він з метою розвитку продуктивного мислення учнів початкової школи.
Книгу можна використовувати на уроках та в позаурочній роботі, для організації дозвілля, тренінгів.
Планета Міркувань Ранок Навчальний посібник з розвитку мислення 1 клас Гісь, Філяк видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170983824 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гісь О.М. Філяк І.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Планета Міркувань. 1 клас. Навчальний посібник з розвитку мислення (Гісь О.М. Філяк І.В.)Цей посібник розпочинає серію н |
| Серия | Планета Міркувань |
| Тип | навчальний посібник |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х235 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴


