
НУШ-2 Посібник Оріон Математика 1 клас Частина 2 Листопад Н
120 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-991-198-8
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математика 1 клас. Посібник. Частина 2. НУШ.
Математика. Навчальний посібник для 1 класу закладів загальної середньої освіти ( у 3-х частинах).
Навчальний посібник створено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Год издания | 2023 |
| Вид переплета | Мягкий |
| ISBN | 978-966-991-198-8 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | навчальний посібник |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Автор | Наталія Листопад |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170х240 мм |
| Видавництво | Оріон |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Краткое описание | Математика 1 клас. Посібник. Частина 2. НУШ.Математика. Навчальний посібник для 1 класу закладів загальної середньої осв |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴





