
НУШ-2 Навчальний посібник Ранок Математика 1 клас Скворцова, Онопрієнко КОМПЛЕКТ із 3-х частин
450 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170982575
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математика. Навчальний посібник для 1 класу ЗЗСО (3 частини, КОМПЛЕКТ) (Скворцова С.О. Онопрієнко О.В.)
Навчальний посібник створений за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О. Я. Савченко. Посібник містить теоретичні відомості; візуальні опори у вигляді пам’яток, схем, зразків міркувань; системи завдань на актуалізацію опорних знань, створення проблемної ситуації та її розв’язання, первинне закріплення, формування вмінь і навичок, неперервне повторення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 112 |
| Год издания | 2023 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 9786170982575, 9786170982582, 9786170982599 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Посiбник для вчителя та учня |
| Возраст | 1 клас |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Автор | Скворцова С.О. Онопрієнко О.В |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х290 мм |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Краткое описание | Математика. Навчальний посібник для 1 класу ЗЗСО (3 частини). Частина 1 (Скворцова С.О. Онопрієнко О.В.)Навчальний посіб |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴











