
Книга Читаю про Україну. Тварини гір Ранок
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170981363
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Читаю про Україну. Тварини гір
У цій книжці з серії "Чи-та-ю про Україну" зібрані короткі оповідання про тварин, які мешкають в горах нашої країни. Для маленьких читачів, що тільки навчаються читати, ми використали розподіл слів на склади, для вибудови правильного ритму та розподілу дихання при читанні.
Чудові реалістичні картинки доповнять враження від текстів. За допомогою текстів та ілюстрацій малюк не тільки здобуде навичок читання, а й познайомиться з рідним краєм та його мешканцями.
Книга Читаю про Україну. Тварини гір Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170981363 |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 24 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Обучение чтению |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Каспарова Ю.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 5-8 років |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Читаю про Україну. Тварини гірУ цій книжці з серії "Чи-та-ю про Україну" зібрані короткі оповідання про тварин, які мешк |
| Серия | Читаю про Україну |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х210 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


