
НУШ-2 Навчальний посібник Ранок Математика 1 клас Частина 3 Гісь, Філяк
150 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170982728
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математика навчальний посібник для 1 класу ЗЗСО (у 3-х частинах). Частина 3 (Гісь О.М. Філяк І.В.)
Навчальний посібник «Математика» для 1 класу ЗЗСО створено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна. Це сучасне навчальне видання, яке органічно поєднує функції підручника і робочого зошита. Він щедро проілюстрований, наповнений веселими ігровими сюжетами, що підвищує мотивацію учнів/учениць до навчання.
НУШ-2 Навчальний посібник Ранок Математика 1 клас Частина 3 Гісь, Філяк видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170982728 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 112 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гісь О.М. Філяк І.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 1 клас |
| Краткое описание | Математика навчальний посібник для 1 класу ЗЗСО (у 3-х частинах). Частина 3 (Гісь О.М. Філяк І.В.)Навчальний посібник «М |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Посiбник для вчителя та учня |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х290 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴


