
Книга Екоісторії. От тобі й соломинки! Ранок
120 ₴
- В наличии
- Код: 9786170977687
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Екоісторії. От тобі й соломинки! (Булгакова Г.К.).
Книжки серії «Екоісторії» пояснюють дошкільникам важливість сортування й переробки сміття. Четверо подруг-соломинок подолали довгий шлях, перш ніж потрапити на святковий стіл Соломійки. І цей шлях міг би закінчитися смітником, адже дівчинка не знала, що соломинки годяться не лише для пиття коктейлів... Однак соломинки не здалися та врятували самі себе, пояснивши дівчинці, що з них можна зробити брелок, фоторамку і навіть... бігуді!
Наприкінці історії герої й читачі дійдуть висновку: будь-чому можна дати нове життя!
Книга Екоісторії. От тобі й соломинки! Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170977687 |
| Год издания | 2023 |
| Жанр | Рассказ |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 24 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Булгакова Г.К |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4-7 років |
| Краткое описание | Екоісторії. От тобі й соломинки! (Булгакова Г.К.).Книжки серії «Екоісторії» пояснюють дошкільникам важливість сортування |
| Серия | Екоісторії |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 215х215 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


