
Книга Екоісторії. Обережно, скло! Ранок
120 ₴
- В наличии
- Код: 9786170977632
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Екоісторії. Обережно, скло! (Булгакова Г.К.).
Серія книжок «Екоісторії» розповідає дошкільнятам, чому сортування й переробка сміття важливі для нашого довкілля. На цьому гарно знається Максимко та його родина. Вони вирушили на пікнік, але, побачивши купу відходів біля озера, затіяли велике прибирання. Виявилося, під старим пакетом є життя — равлик Слимко. Хлопчик розповів Слимкові та качці, яким так дошкуляють уламки скла та інше сміття, що завдяки сортуванню можна жити краще. А завдяки переробці дати нове життя будь-чому!
Навіть пляшці, з якої наприкінці книжки читачі створять... веселку!
Книга Екоісторії. Обережно, скло! Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170977632 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 24 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Булгакова Г.К |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4-7 років |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Екоісторії. Обережно, скло! (Булгакова Г.К.).Серія книжок «Екоісторії» розповідає дошкільнятам, чому сортування й переро |
| Серия | Екоісторії |
| Тип | книга |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 215х215 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 120 ₴


