
Професор з пелюшок Торсінг Розвиток мовлення 3-4 роки
72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669398666
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професор з пелюшок. Розвиток мовлення. 3-4 роки.
Ця книжка - наочний посібник, завдання якого спрямовані на розвиток мовлення у дитини. Граючись, малюк навчиться характеризувати предмети за кількістю, формою, кольором та розміром. Дитина буде розвивати вміння відповідати на питання не тільки окремими словами, а й цілими фразами та реченнями, збагатить свій лексичний запас. А завдяки аплікаціям опанує навички орієнтації в просторі.
Професор з пелюшок Торсінг Розвиток мовлення 3-4 роки видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669398666 |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 3-4 роки |
| Год издания | 2020 |
| Краткое описание | Професор з пелюшок. Розвиток мовлення. 3-4 роки.Ця книжка - наочний посібник, завдання якого спрямовані на розвиток мовл |
| Серия | Професор з пелюшок |
| Тип | Тренажер |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20х29 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 72 ₴


