
Альбом з аплікації для дітей 6-го року життя Ранок
108 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 4823076102364
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Альбом+шаблони з аплікації для дітей шостого року життя
16 занять з аплікаціі!
Матеріал кожного заняття містить:
- деталі для вирізування
- зразки для створення сюжетних композицій
- додаткові деталі (дитина використовує як прикраси)
- малюнок–основу
- шаблон.
Альбом з аплікації для дітей 6-го року життя Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4823076102364 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 22 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Панасюк І.С |
| Видавництво | Ранок/Наочні посібники |
| Возраст | 5-6 рокiв |
| Краткое описание | Альбом+шаблони з аплікації для дітей шостого року життя16 занять з аплікаціі! Матеріал кожного заняття містить:деталі дл |
| Серия | Аплiкацiя в дитячому садочку та вдома |
| Тип | Альбом з аплікаціями |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х297 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 108 ₴


