
Мої перші навчальні наліпки УЛА Учимо букви від 3 років 40 наліпок
50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175441930
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мої перші навчальні наліпки — Учимо букви
Ця книжка допоможе малюку вивчити всі букви алфавіту: на її сторінках дитина матиме змогу запам’ятати, як вони пишуться та вимовляються. Яскраві ілюстрації та поділені на склади слова полегшать процес читання, а завдання з наліпками допоможуть відпрацювати й закріпити навички.
Мої перші навчальні наліпки УЛА Учимо букви від 3 років 40 наліпок видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441930 |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Изучение языка | Украинский |
| Количество страниц | 8 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 28 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3 роки |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Мої перші навчальні наліпки — Учимо буквиЦя книжка допоможе малюку вивчити всі букви алфавіту: на її сторінках дитина ма |
| Серия | Мої перші навчальні наліпки |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210х280 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


