
НУШ. Розв’язую легко. Задачі 4 клас
115 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786177660032
- +380 (66) 292-54-64
Зошит "Розв’язую легко. Задачі 4 клас" це:
- 120 задач,
- алгоритми мiркувань,
- перевірочні роботи.
Сучасним вчителям:
Зошит "Розв’язую легко. Задачі 4 клас" відповідає чинній програмі Нової української школи, завдання зошита відповідають Типовій освітній програмі 2018 року та державним вимогам рівня загальноосвітньої підготовки учнів і допомагають розвинути навички:
- розв’язання задач різних видів;
- складання задач за рисунком, схемою;
- обґрунтування дій, за допомогою яких розв’язується задача;
- логічного мислення.
Завдання різного рівня складності сприяють диференційній роботі з учнями, а системні перевірочні роботи допомагають здійснювати контроль знань.
У пригоді також стануть наліпки для заохочування учнів. Мотивуючі наліпки допоможуть налаштувати дитину на позитивний результат.
Для батьків:
Зошит-тренажер зручного формату буде корисним батькам, які прагнуть поглибити та закріпити знання школяра. За допомогою зошита ви разом із дитиною зможете:
- опанувати матеріали базової шкільної програми;
- розібрати детальні алгорітми міркувань;
- розвязати понад сотню задач.
НУШ. Розв’язую легко. Задачі 4 клас видавництва АССА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | АССА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786177660032 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Практикум |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Марченко I.С |
| Видавництво | АССА |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Зошит "Розв’язую легко. Задачі 4 клас" це:120 задач,алгоритми мiркувань,перевірочні роботи.Сучасним вчителям:Зошит "Розв |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х275 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 115 ₴


