
НУШ Тренажер з української мови. 4 клас Весна Гребенькова
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 978-617-686-682-4
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тренажер з української мови 4кл. НУШ.
Видання складено відповідно до Програми Нової української школи з української мови (Типові освітні програми під кер. О. Я. Савченко та Р. Б. Шияна).
Посібник містить завдання до основних тем дисципліни, що вивчають у початкових класах. Зручне подання матеріалу для перевірки та самоперевірки знань.
Посібник призначений для учнів і вчителів початкових класів.
Тренажер це: завдання з основних тем, оперативність у перевірці;самооцінка виконання; підказки до аналізу робіт.
НУШ Тренажер з української мови. 4 клас Весна Гребенькова видавництва Весна можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Весна |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-686-682-4 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 13 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гребенькова Л. О |
| Видавництво | Весна |
| Возраст | 4 класс |
| Краткое описание | Тренажер з української мови 4кл. НУШ.Видання складено відповідно до Програми Нової української школи з української мови |
| Серия | тренажер |
| Тип | Пособие для ученика |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 125х200 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴


