
НУШ Робочий зошит Ранок Математика 4 клас Частина 2 до підручника Гісь Філяк
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170971500
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Робочий зошит. Математика 4 клас Частина 2 до підручника О. Гісь, І. Філяк.
Робочий зошит складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна, поурочно узгоджений з підручником «Математика» для 4 класу (авт. Ольга Гісь, Ірина Філяк).
Посібник сприяє формуванню загальноосвітніх умінь і навичок учнів, а також призначений для кращого засвоєння ними програмового матеріалу.
Зошит складається з двох частин, містить велику кількість завдань пізнавального та пошукового характеру, що активізує творчі здібності учнів.
НУШ Робочий зошит Ранок Математика 4 клас Частина 2 до підручника Гісь Філяк видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170971500 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гісь О.М., Філяк І.В., Назаренко А.А |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Робочий зошит. Математика 4 клас Частина 2 до підручника О. Гісь, І. Філяк.Робочий зошит складено відповідно до Типо |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х235 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


