
НУШ Діагностичні роботи Ранок Математика 4 клас Частина 2 до підручника Гісь Філяк
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786170971494
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Діагностичні роботи. Математика 4 клас Частина 2 до підручника О. Гісь, І. Філяк.
Посібник містить 8 діагностичних робіт з математики у двох варіантах.
Діагностичні роботи складено відповідно до методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 3–4 класів Нової української школи, затверджених Наказом МОН України від 16.09.2020 № 1146, та підручника О. М. Гісь, І. В. Філяк "Математика. 4 клас".
НУШ Діагностичні роботи Ранок Математика 4 клас Частина 2 до підручника Гісь Філяк видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170971494 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | І. Філяк, Х. Кизик, О. Гісь |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Діагностичні роботи. Математика 4 клас Частина 2 до підручника О. Гісь, І. Філяк.Посібник містить 8 діагностичних ро |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х235 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


