
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 4 клас до підручника Бібік Бондарчук
70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660739833
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Діагностичні роботи. Я досліджую світ 4 клас до підручника Н. Бібік, Г. Бондарчук.
Зошит містить матеріали для підсумкового тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 4 класу. Тексти завдань складено відповідно до Типової освітньої програми (за редакцією О. Савченко) та підручника Я досліджую світ : підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х ч.) / Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук. — Харків : Вид-во Ранок, 2021.
Завдання згруповано в 9 тем і подано у двох варіантах.
Для учнів 4 класу, учителів початкової школи і батьків.
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 4 клас до підручника Бібік Бондарчук видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660739833 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Лабащук О., Решетуха Т |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Діагностичні роботи. Я досліджую світ 4 клас до підручника Н. Бібік, Г. Бондарчук.Зошит містить матеріали для підсум |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


