
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Літературне читання 4 клас до підручника Савчук
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660738829
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Робочий зошит Літературне читання 4 клас до підручника А. Савчук.
Зошит укладено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Савченко, та системи завдань підручника «Українська мова та читання : підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 2 / А. Савчук. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2021».
Зошит призначений для формування в четвертокласників умінь застосовувати набуті знання на практиці.
- Для учнів 4 класу, вчителів початкової школи, батьків.
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Літературне читання 4 клас до підручника Савчук видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660738829 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Савчук А., Сапун Г |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Робочий зошит Літературне читання 4 клас до підручника А. Савчук.Зошит укладено відповідно до Типової освітньої прог |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


