
Вчимося читати вдома та в дитячому садку Ранок Читаємо по буквах (рівень 1) для дітей 4-6 років
160 ₴
- В наличии
- Код: 9789666798582
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Читаємо по буквах (рівень 1). Вчимося читати вдома та в дитячому садку для дітей 4-6 років.
До наборів входять 48 навчальних карток, з яких дитина може скласти 16 яскравих малюнків і прочитати слово.
Використання карток сприятиме кращому запам’ятовуванню букв, вмінню їх розрізняти, називати та читати у словах.
Вчимося читати вдома та в дитячому садку Ранок Читаємо по буквах (рівень 1) для дітей 4-6 років видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789666798582 |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Изучение языка | Украинский |
| Иллюстрации | Цветные |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Обучение чтению |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Казакіна О.М |
| Видавництво | Ранок/Наочні посібники |
| Возраст | 4-6 років |
| Год издания | 2012 |
| Краткое описание | Читаємо по буквах (рівень 1). Вчимося читати вдома та в дитячому садку для дітей 4-6 років.До наборів входять 48 навчаль |
| Серия | Вчимося читати вдома та в дитячому садку |
| Тип | Развивающая игра |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | коробка |
| Формат, розмір | 215х130х20 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴


