
Роздавальний розрізний матеріал "Цифри" Ранок
9 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4823076101954
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розрізний матеріал "Цифри".
Картки із зображенням цифр від 0 до 9 для занять з батьками або в дитячому саду, початковій школі.
Призначений для першого знайомства дитини з цифрами, їх видом і назвою.
Використання роздавальних карток та задіяння візуальної пам'яті дитини підвищує ефективність навчального процесу.
Роздавальний розрізний матеріал "Цифри" Ранок видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4823076101954 |
| Вес | 100 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Математика |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 43 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ранок/Світогляд |
| Возраст | 2-5 років |
| Год издания | 2013 |
| Краткое описание | Розрізний матеріал "Цифри".Картки із зображенням цифр від 0 до 9 для занять з батьками або в дитячому саду, початковій ш |
| Серия | Роздавальний розрізний матеріал |
| Тип | демонстраційні картки |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 115х430 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 9 ₴


