
НУШ Підручник Ранок Інформатика 4 клас Корнієнко Крамаровська
550 ₴
- В наличии
- Код: 9786170969088
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу підручників!
Органічне поєднання класичного підходу до освіти з новітніми ідеями НУШ.
Особливості підручника:
- Чіткість, лаконічність і зрозумілість викладеного матеріалу.
- Різноманітність вправ і практичних завдань.
- Різнобарвне оформлення, змістовність ілюстративного матеріалу.
- Наявність корисної інтернет-підтримки.
НУШ Підручник Ранок Інформатика 4 клас Корнієнко Крамаровська видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170969088 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 128 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Корнієнко М.М. Крамаровська С.М. Зарецька І.Т |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу підручників!Органічне поєднання класичного підходу до освіти з новітніми |
| Тип | Підручник |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴


