
НУШ. Математика 4 клас. Підручник Частина 2 (Листопад)
400 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-991-112-4
- +380 (66) 292-54-64
Підручник "НУШ. Математика 4 клас. Підручник Частина 2 (Листопад)" складено відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом Савченко А. Я. має Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України.
Дорогі четверокласники!
Математика – один з основних шкільних предметів. Учні вивчають математику у шкільній програмі, починаючи з першого і аж до випускного класу. Чому математиці приділяється стільки часу у школі? Справа в тім, що це дуже важлива наука, котра стане вам, дорогі четверокласники, у нагоді в подальшому житті.
У четвертому класі ви зможете добре засвоїти і вивчити цифри, познайомитеся з різними геометричними фігурами і почнете освоювати правила рахунку. Світ математики дуже цікавий і різноманітний - даний підручник допоможе вам почати подорож з цього світу.
Підручник з математики для учнів 4-го класу загальноосвітніх шкіл.
НУШ. Математика 4 клас. Підручник Частина 2 (Листопад) видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-991-112-4 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Год издания | 2021-2022 |
| Возраст | 4 клас |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Листопад Н.П |
| Формат, розмір | 205х290 мм |
| Видавництво | Оріон |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Підручник "НУШ. Математика 4 клас. Підручник Частина 2 (Листопад)" складено відповідно до Типової освітньої програми кол |
| Язык | українська |
- Цена: 400 ₴


