
Математика: підручник для 3 класу (Скворцова) частина 2
350 ₴
- В наличии
- Код: 9786170962799
- +380 (66) 292-54-64
Видання "Математика: підручник для 3 класу (Скворцова) частина 2" розроблено відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та чинної державної програми з математики. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ МОНУ №271 від 21.02.2020 р.).
Підручник укладено за Типовою освітньою програмою, розробленою творчою групою на чолі з О. Я. Савченко. Підручник містить елементарні теоретичні відомості; візуальні опори у вигляді пам’яток, схем, зразків міркувань; системи завдань на актуалізацію опорних знань, створення проблемної ситуації та її розв’язання, первинне закріплення, формування вмінь і навичок, неперервне повторення. Авторська методична система, реалізована в підручнику, спрямована на формування в учнів навичок лічби та арифметичних обчислень, уміння працювати з математичними задачами, завданнями геометричного та логічного характеру.
До підручника запропоновано інтернет-підтримку на сайті interactive.ranok.com.ua: тестові завдання, навчальні презентації, відео для унаочнення сюжетних задач.
Для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти, а також для вчителів, методистів і батьків.
Крім допоміжної друкованої продукції для самих маленьких школярів, такий як робочі або тестові зошити, роздатковий матеріал, художня література та інше, в нашому магазині ви можете придбати і підручники з предметів вивчення! Докладний розбір шкільної програми, якісний папір, яскраві ілюстрації - все це буде допомагати дитині в отриманні знань. Усі підручники розроблені відповідно до вимог Державного стандарту загальної освіти. Ви можете замовити потрібні посібники онлайн на сайті з доставкою по всій Україні.
Математика: підручник для 3 класу (Скворцова) частина 2 видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170962799 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Количество страниц | 130 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Скворцова С.О., Онопрієнко О.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | Видання "Математика: підручник для 3 класу (Скворцова) частина 2" розроблено відповідно до вимог Державного стандарту по |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 350 ₴


