
НУШ Підручник Ранок Математика 2 клас Гісь, Філяк
550 ₴
- В наличии
- Код: 9786170927224
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Математика Підручник. 2 клас (Гісь О.М., Філяк І.В.)
Підручник укладено за «Типовою освітньою програмою початкової освіти. 1-2 класи», розробленою творчою групою на чолі з Р. Б. Шияном. Інноваційний підручник, у якому використано ідеї розвиваючих сінгапурських методик навчання. Він максимально проілюстрований, наповнений веселими ігровими сюжетами, що підвищує мотивацію учнів до навчання.
- Для учнів 2 класу закладів загальної середньої освіти, а також для вчителів, методистів і батьків.
НУШ Підручник Ранок Математика 2 клас Гісь, Філяк видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170927224 |
| Вес | 500 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Количество страниц | 224 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гісь О.М., Філяк І.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ Математика Підручник. 2 клас (Гісь О.М., Філяк І.В.)Підручник укладено за «Типовою освітньою програмою початкової ос |
| Серия | НМК «Математика. 2 клас» |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴


