
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Інформатика 4 клас до підручника Гільберг Суховірський
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170973924
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Дидакта Робочий зошит Інформатика 4 клас до підручника Т. Гільберг, О. Суховірського, Л. Грубіян, С. Тарнавської
Посібник складено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко, та з урахуванням концепції підручника Інформатика» для 4 класу закладів загальної середньої освіти (автори Тетяна Гільберг, Олег Суховірський, Лариса Грубіян, Світлана Тарнавська).
Посібник містить вправи на застосування отриманих знань, логічні задачі, творчі завдання.
НУШ Дидакта Робочий зошит Ранок Інформатика 4 клас до підручника Гільберг Суховірський видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170973924 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Трикоз О.Є. Стовбун Т.В. Ромашева В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Дидакта Робочий зошит Інформатика 4 клас до підручника Т. Гільберг, О. Суховірського, Л. Грубіян, С. ТарнавськоїПосі |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 163х210 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


