
НУШ Робочий зошит Ранок Англійська мова 4 клас Start Up! Губарєва С.С. Павліченко О.М
150 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786170975539
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Англійська мова. 4 клас. Робочий зошит. Start Up! (Губарєва С.С. Павліченко О.М.)
Зошит містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Головною метою видання є розвиток таких комунікативних умінь, як усне й писемне продукування, усна взаємодія, завдяки яким діти зможуть здійснювати іншомовне спілкування на елементарному рівні.
- Для учнів 4-х класів закладів загальної середньої освіти і вчителів англійської мови.
НУШ Робочий зошит Ранок Англійська мова 4 клас Start Up! Губарєва С.С. Павліченко О.М. видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170975539 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 104 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Губарєва С.С. Павліченко О.М |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Англійська мова. 4 клас. Робочий зошит. Start Up! (Губарєва С.С. Павліченко О.М.)Зошит містить різноманітні цікаві з |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 205х260 мм |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴


