
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Українська мова 4 клас до підручника Кравцової
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660739406
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Діагностичні роботи. Українська мова 4 клас до підручника Н. Кравцової.
Пропонований посібник відповідає вимогам Державного стандарту початкової освіти і Типовій освітній програмі за редакцією О. Савченко та підручнику Українська мова та читання : підруч. для 4 кл. У 2-х ч. Ч. 1. / Н. Кравцова, О. Придаток, В. Романова. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2021. Він призначений для проведення діагностики засвоєння тематичного матеріалу.
- Для учнів 4 класу, учителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, батьків.
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Українська мова 4 клас до підручника Кравцової видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660739406 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кравцова Н., Придаток О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Діагностичні роботи. Українська мова 4 клас до підручника Н. Кравцової.Пропонований посібник відповідає вимогам Де |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


