
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 4 клас за програмою Шияна
65 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660739444
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зошит "Діагностичні роботи Я досліджую світ 4 клас" - містить матеріали для підсумкового тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 4 класу.
Тексти завдань складено відповідно до Типової освітньої програми (за редакцією Р. Шияна) та підручника Я досліджую світ : підручника для 4 кл. закладів загальної середньої освіти (у 2-х ч.) / О. В. Волощенко, О. П. Козак, Г. С. Остапенкою — Київ : Світич, 2021. Завдання згруповано в 9 тем і подано у двох варіантах.
- Для учнів 4 класу, учителів початкової школи і батьків.
НУШ Діагностичні роботи Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 4 клас за програмою Шияна видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660739444 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Лабащук О., Решетуха Т |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Зошит "Діагностичні роботи Я досліджую світ 4 клас" - містить матеріали для підсумкового тематичного оцінювання навчальн |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


