
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 4 клас Частина 1 до підручника Бібік Боднарчук
75 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660739338
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Я досліджую світ: робочий зошит для 4 класу Частина 1 до підручника Н. Бібік, Г. Боднарчук.
Робочий зошит із друкованою основою укладено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Савченко, та підручника Я досліджую світ : підруч. для 4 кл. закл. загал. серед. освіти (у 2-х ч.) : Ч. 1 / Н. М. Бібік, Г. П. Бондарчук. — Харків : Вид-во «Ранок», 2021. Зошит містить завдання для формування предметних компетентностей, відтворення та закріплення знань, розвитку творчого мислення учнів, практичні роботи.
- Для учнів 4 класу закладів загальної середньої освіти, учителів початкової школи, батьків.
НУШ Робочий зошит Пiдручники i посiбники Я досліджую світ 4 клас Частина 1 до підручника Бібік Боднарчук видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660739338 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Жаркова І., Мечник Л |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ. Я досліджую світ: робочий зошит для 4 класу Частина 1 до підручника Н. Бібік, Г. Боднарчук.Робочий зошит із друкова |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 75 ₴


