
НУШ Посібник для читання Літера Читаємо в колі друзів 2 клас Антонова
130 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669454010
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ. Читаємо в колі друзів: посібник для читання. 2 клас. Леся Анонова, Юлія Буглак, Оксана Ларіна
У посібнику вміщено тексти, які допоможуть дітям удосконалити навичку вдумливого читання, сприятимуть формуванню читацької грамотності, розвиватимуть уважність, емоційний інтелект і критичне мислення. До кожного тексту подано систему запитань різного рівня складності.
- Для учнів 2 класів Нової української школи, учителів, батьків.
НУШ Посібник для читання Літера Читаємо в колі друзів 2 клас Антонова видавництва Літера можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Літера |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669454010 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Леся Анонова, Юлія Буглак, Оксана Ларіна |
| Видавництво | Літера |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | НУШ. Читаємо в колі друзів: посібник для читання. 2 клас. Леся Анонова, Юлія Буглак, Оксана ЛарінаУ посібнику вміщено те |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | Посібник для читання |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 170x240 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴


