
НУШ Робочий зошит Грамота Я досліджую світ 2 клас Шумейко
105 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789663497754
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Я досліджую світ Робочий зошит 2 клас Грамота Юлія Шумейко
Навчальний посібник відповідає програмі Нова українська школа та Державному стандарту початкової освіти. Зошит створений до підручника Я досліджую світ 2 клас (у двох частинах): Частина перша (автор І. Андрусенко) за типовою освітньою програмою колективу авторів під керівництвом О.Я. Савченко.
Навчальний зміст видання поєднує природничу, громадянську, історичну, здоров’язбережувальну, соціальну, технологічну та освітню галузі. Інтегрований підхід сприятиме формуванню в дітей ключових і предметних компетентностей.
НУШ Робочий зошит Грамота Я досліджую світ 2 клас Шумейко видавництва Грамота можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Грамота |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789663497754 |
| Вес | 65 г |
| Вид | Рабочая тетрадь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Юлія Шумейко |
| Видавництво | Грамота |
| Возраст | 2 клас |
| Краткое описание | Я досліджую світ Робочий зошит 2 клас Грамота Юлія ШумейкоНавчальний посібник відповідає програмі Нова українська школа |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 148x210 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 105 ₴


