
НУШ Свідоцтво досягнень Пiдручники i посiбники учня/учениці 3–4 класу
7 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 2255555502990
- +380 (66) 292-54-64
Свідоцтво досягнень учня/учениці 3–4 клас НУШ Підручники і посібники
Свідоцтво досягнень учня/учениці 3–4 класу видавництва Підручники і посібники — це сучасний документ Нової української школи (НУШ), призначений для фіксації результатів навчальних досягнень учнів початкової школи.
Свідоцтво є зрозумілою формою повідомлення для учнів і батьків про рівень сформованості компетентностей, навчальний прогрес та успіхи дитини протягом навчального року. Документ допомагає отримати розгорнуте уявлення про освітні досягнення без використання традиційної бальної системи оцінювання.
Матеріал стане корисним для вчителів початкових класів, адміністрації закладів освіти та батьків учнів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 4 |
| Год издания | 2021 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 2255555502990 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | табель |
| Возраст | 3-4 класи |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Тарнопольський В |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | Свідоцтво досягнень Пiдручники i посiбники учня/учениці 3–4 класу.Свідоцтво досягнень учня - це форма повідомлення учнев |
| Язык | українська |
- Цена: 7 ₴


