
Журнал гурткової роботи Пiдручники i посiбники
95 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660720909
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Журнал гурткової роботи
Журнал повинен бути заведений для кожної групи гуртка, окремо на весь навчальний рік.
У журнал заносяться плани відповідно до програми, затвердженої Міністерством освіти України, і обліковується зміст роботи гуртка, ведеться облік відвідування учнів та подаються відомості про членів гуртка.
Журнал веде особисто керівник гуртка. Всі записи потрібно вести чітко, чорнилом чи кульковою ручкою синього кольору одного і того ж тону.
Журнал гурткової роботи Пiдручники i посiбники видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Педагогам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 48 |
| Год издания | 2023 |
| Вес | 150 г |
| ISBN | 9789660720909 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Серия | шкiльна документація |
| Автор | Близнюк М. I |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | чорно-біла |
| Краткое описание | Журнал гурткової роботиЖурнал повинен бути заведений для кожної групи гуртка, окремо на весь навчальний рік.У журнал зан |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


