
Комплект плакатів для оформлення кабінету мови і літератури
495 ₴
- В наличии
- Код: 2255555501023
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект плакатів для оформлення кабінету. У комплекті 10 плакатів з щільного паперу. Плакати призначені для вчителів з української мови та літератури.
"Українська мова і література. Комплект плакатів" Формат В2 (500 х 707 мм.) Папір картон
У комплекті кольорові плакати для оформлення кабінету, які містять основні відомості з предмету "Українська мова і література".
1. Мова - духовне багатство народу
2. Говоримо й пишемо правильно
3. Літературознавчій калейдоскоп
4. Дивослово
5. Виразне читання
6. Мистецтво спілкування
7. Народний календар
8. Читаймо й аналізуймо
9. "Учітесь, читайте..."
10. Літературна карта України
11. Удосконаленню немає меж
Комплект плакатів для оформлення кабінету мови і літератури видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Язык издания | Украинский |
| Количество листов | 11 лист. |
| Материал | Бумага |
| Размеры | |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество страниц | 11 |
| Тип | Плакат |
| ISBN | 2255555501023 |
| Серия | Наочні посібники |
| Автор | Давыдова О |
| Формат, розмір | В2 (500*700 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | Картон |
| Краткое описание | Комплект плакатів для оформлення кабінету. У комплекті 10 плакатів з щільного паперу. Плакати призначені для вчителів з |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴


