
Плакат шкільний Пiдручники i посiбники Україна Політикоадміністративна карта
190 ₴
- В наличии
- Код: 9786177447121
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
За допомогою плаката "Україна. Політикоадміністративна карта. " можна не лише прикрасити та пожвавити інтер'єр класу, але й наочно провести урок. Використання таких плакатів на уроках зробить навчання більш цікавим та підвищить зацікавленість школярів у цій темі.
Карта з новими назвами населених пунктів.Містить найсвіжішу статистичну інформацію подану в таблиці:
- адміністративнотериторіальний устрій України поданий станом на 01.01.2018 року;
- уточнені дані про площу областей і всієї України;
- кількість об’єднаних територіальних громад у кожній області;
- чисельність населення подано станом на 01.11.2017 року.
Карта стінна, на папері, матова ламінація
Масштаб 1:1 500 000
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика | География |
| Язык издания | Украинский |
| Тип полиграфической бумаги | Мелованная |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Количество листов | 1 лист. |
| Материал | Бумага |
| Размеры | |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Параметры географической карты | |
| Вид карты | Тематическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество страниц | 1 |
| Год издания | 2020 |
| ISBN | 9786177447121 |
| Серия | Наочність для кабiнетIв |
| Автор | Грицеляк В |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А1 (600*850 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Краткое описание | За допомогою плаката "Україна. Політикоадміністративна карта. " можна не лише прикрасити та пожвавити інтер'єр класу, ал |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 190 ₴


