
НУШ Хрестоматія Пiдручники i посiбники Зарубіжна література 6 клас Світленко
190 ₴
- В наличии
- Код: 9789660742116
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарубіжна література. 6 клас. Хрестоматія. НУШ (Світленко О.)
У хрестоматії-посібнику вміщено всі художні твори, передбачені програмою НУШ із зарубіжної літератури для 6 класу (за редакцією О. Ніколенко та ін.). Після кожного твору подано запитання та завдання за змістом прочитаного.
- Для учнів 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів та їхніх батьків, учителів зарубіжної літератури.
НУШ Хрестоматія Пiдручники i посiбники Зарубіжна література 6 клас Світленко видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Газетная |
| Количество страниц | 496 |
| Год издания | 2023 |
| ISBN | 9789660742116 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Хрестоматія |
| Возраст | 6 клас |
| Автор | Світленко О |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Тип бумаги | офсет, чорно-біла |
| Краткое описание | Зарубіжна література. 6 клас. Хрестоматія. НУШ (Світленко О.)У хрестоматії-посібнику вміщено всі художні твори, передбач |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 190 ₴


