
Алгебраїчний тренажер. Довідничок-помічничок 8 клас – посібник з алгебри Олійник Л
95 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660730014
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У посібнику "Алгебраїчний тренажер. 8 клас" подано весь матеріал шкільного курсу алгебри для 8 класу у вигляді запитань і відповідей, зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. Посібник буде корисним для учителів математики, учнів 8 класу та їхніх батьків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 160 |
| Год издания | 2025 |
| Вес | 200 г |
| ISBN | 9789660730014 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | довідник |
| Возраст | 8 клас |
| Автор | Олейник Л |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А5 (150*210 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | офсет |
| Краткое описание | У посібнику "Алгебраїчний тренажер. 8 клас" подано весь матеріал шкільного курсу алгебри для 8 класу у вигляді запитань |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


