
Книга класного вчителя Соняшник Біологія 9 клас Шаламов
72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669714763
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книга класного вчителя Соняшник Біологія 9 клас Р. Шаламов.
Книга для вчителя біології за курс 9 класу складена відповідно чинної навчальної програми з біології для загальноосвітніх навчальних закладів за Державним стандартом базової і повної загальної освіти. Книга містить численні матеріали для конструювання уроків.
Книга призначена для учителів біології, студентів біологічних спеціальностей педагогічних ВНЗ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Подсолнечник |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Пособие |
| Тематика | Педагогам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 144 |
| Год издания | 2017 |
| Вес | 100 г |
| ISBN | 9789669714763 |
| Состояние | Новое |
| Автор | Георгій Носов, Руслан Шаламов |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Методичний посібник |
| Возраст | 9 класс |
| Серия | Книга для вчителя |
| Автор | Георгій Носов, Руслан Шаламов |
| Формат, розмір | 17х24 см |
Информация для заказа
- Цена: 72 ₴


