
НУШ Підручник Ранок Математика 4 клас Частина 2 Гісь Філяк
350 ₴
- В наличии
- Код: 9786170969033
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Підручник. Математика 4 клас Частина 2 Гісь Філяк.
Особливості підручника:
- Ідеї розвивальних світових методик навчання
- Сучасний дизайн і максимальна візуалізація матеріалу
- Системний блочний підхід до розгортання тем
- Дитячий стиль викладення матеріалу
- Прикладний характер отриманих знань
Інтернет-підтримка допоможе:
- Здійснити онлайн-тестування та перевірити свої здібності
- Ознайомитись із довідковою інформацією у вигляді схем і таблиць
- Переглянути презентації та виготовити моделі за поданою схемою
- Переглянути додаткову інформацію з фінансової грамотності
- Переглянути відеофільми з екологічних тем (сортування сміття, життя речей, переробка речей)
- Завантажити картки з додатковими інтерактивними логічними іграми та завданнями
НУШ Підручник Ранок Математика 4 клас Частина 2 Гісь Філяк видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170969033 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 224 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гісь О.М., Філяк І.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Підручник. Математика 4 клас Частина 2 Гісь Філяк.Особливості підручника:Ідеї розвивальних світових методик навчання |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | пiдручник |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 170х215 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴


