
НУШ Підручник Ранок Математика 4 клас Частина 1 Скворцова Онопрієнко
350 ₴
- В наличии
- Код: 9786170969019
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Підручник. Математика 4 клас Частина 1 Скворцова Онопрієнко.
Від співавторів Типової освітньої програми
Особливості підручника:
- Системність, структурованість, змістовність та послідовність викладання матеріалу
- Різноманітність і різнорівневість завдань
- Доступність для дітей
- Яскраве оформлення, візуалізація правил
Інтернет-підтримка допоможе:
- Здійснити інтерактивне онлайн-тестування за темами уроків
- Збагатити навчання додатковими завданнями, застосувати індивідуальний підхід
- Унаочнити навчальний матеріал за допомогою презентацій і відео
НУШ Підручник Ранок Математика 4 клас Частина 1 Скворцова Онопрієнко видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170969019 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 136 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Скворцова С.О. Оноприенко О.В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Підручник. Математика 4 клас Частина 1 Скворцова Онопрієнко.Від співавторів Типової освітньої програмиОсобливості пі |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | пiдручник |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴


