
НУШ Підручник Ранок Англійська мова 4 клас з аудіосупроводом Губарєва Павліченко
600 ₴
- В наличии
- Код: 9786170968982
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Підручник. Англійська мова 4 клас з аудіосупроводом Губарєва С. С., Павліченко О. М.
Особливості підручника:
- Для створення аудіозаписів видавництво залучало носіїв мови
- Ретельно дібрана й вивірена система вправ
- Підручник містить велику кількість вправ, пісень, чантів
- У підручнику активно використовуються ігрові технології
- Кожний розділ містить уроки «We Are Creative» та «Story Time»
- Підручник містить різні типи завдань, які охоплюють усі види комунікативної діяльності
- Всі розділи підручника завершуються табличкою для самооцінювання учнів
- Підручник містить велику кількість наочних опор
НУШ Підручник Ранок Англійська мова 4 клас з аудіосупроводом Губарєва Павліченко видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170968982 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 160 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Английский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Губарєва С.С. Павличенко О.М |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Підручник. Англійська мова 4 клас з аудіосупроводом Губарєва С. С., Павліченко О. М.Особливості підручника:Для створ |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | пiдручник |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 200x260 мм |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴


