
НУШ Підручник Ранок Німецька мова 4 клас з аудіосупроводом Сотникова Гоголєва
550 ₴
- В наличии
- Код: 9786170969026
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Підручник. Німецька мова 4 клас з аудіосупроводом. Сотникова С. І., Гоголєва Г. В.
Абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу підручників!
Особливості підручника:
- Активне залучення ігрових та інтерактивних технологій
- Пропозиції для різноманітних проєктних робіт
- Елементи оцінювання власних досягнень учнів
- Наскрізні змістові лінії вдало інтегровані до підручника
- Багато завдань для розвитку критичного мислення, логіки, креативності й комунікативних умінь
- Підручник побудований за комунікативним принципом на засадах НУШ і ґрунтується на компетентнісному підході
- Аудіосупровід у виконанні носіїв мови
НУШ Підручник Ранок Німецька мова 4 клас з аудіосупроводом Сотникова Гоголєва видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786170969026 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 160 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Немецкий |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сотникова С. І., Гоголєва Г. В |
| Видавництво | Ранок |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | НУШ Підручник. Німецька мова 4 клас з аудіосупроводом. Сотникова С. І., Гоголєва Г. В.Абсолютний переможець Всеукраїнськ |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | пiдручник |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 205х260 мм |
| Язык | українська, німецька |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴


