
НУШ. Я досліджую світ 4 клас. Підручник частина 1 (Грущинська)
350 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-991-117-9
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підручник "НУШ. Я досліджую світ 4 клас. Підручник частина 1 (Грущинська)" складено відповідно до Типової освітньої програми пiд руководством Савченко i колективу авторів Грущинська І. В., Хитра З. М. та має Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України.
Дорогі четверокласники!
Запрошуємо вас у захопливу мандрівку в навколишній світ. Ви дізнаєтесь, як багато в ньому цікавого й дивовижного. Наш світ дуже цікавий і різноманітний – даний підручник допоможе вам почати мандрівку по цьому світі.
З цим підручником для учнів 4-го класу загальноосвітніх шкіл ми:
- Долучаємо четверокласників до проведення дослідів і спостережень.
- Подаємо матеріал у діалогічному стилі.
- Репрезентуємо історичний аспект через зв’язок із життям.
- Формуємо емоційно-ціннісне ставлення до природи.
НУШ. Я досліджую світ 4 клас. Підручник частина 1 (Грущинська) видавництва Орион можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орион |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-991-117-9 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 144 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Грущинська І. В., Хитра З. М |
| Видавництво | Оріон |
| Возраст | 4 клас |
| Краткое описание | Підручник "НУШ. Я досліджую світ 4 клас. Підручник частина 1 (Грущинська)" складено відповідно до Типової освітньої прог |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 205х290 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴


