
НУШ. Математика 3 клас. Підручник (Логачевська) Частина 2
350 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-945-148-4
- +380 (66) 292-54-64
Підручник "НУШ. Математика 3 клас. Підручник (Логачевська) Частина 2" складено відповідно до Типової освітньої програми під керівництвом Р. Б. Шияна колективом авторів (Логачевська С.П., Логачевська Т.А., Комар О.А.) та має Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України.
Дорогі третьокласники!
Математика – один з основних шкільних предметів. Учні вивчають математику у шкільній програмі, починаючи з першого і аж до випускного класу. Чому математиці приділяється стільки часу у школі? Справа в тім, що це дуже важлива наука, котра стане вам, дорогі третьокласники, у нагоді в подальшому житті.
З підручником з математики для учнів 3-го класу загальноосвітніх шкіл ми:
- Формуємо ключові, предметні та міжпредметні компетентності.
- Закріплюємо новий матеріал за допомогою яскравого унаочнення.
- Реалізуємо диференційований підхід за допомогою вправ з логічним навантаженням та додаткових завдань.
- Застосовуємо методи спостереження, дослідження.
- Орієнтуємо учнів на різні форми роботи: групову, самостійну та в парах.
Матеріали підручника відповідають вимогам освітньої програми і дозволяють розвивати пізнавальний інтерес у вивченні математики. Пропонуються завдання для розвитку уваги, логічного мислення і пам'яті, практичні роботи, завдання для перевірки засвоєння основних розділів програми.
НУШ. Математика 3 клас. Підручник (Логачевська) Частина 2 видавництва Літера можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Літера |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-945-148-4 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 112 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Логачевська С.П., Логачевська Т.А., Комар О.А |
| Видавництво | Літера |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | Підручник "НУШ. Математика 3 клас. Підручник (Логачевська) Частина 2" складено відповідно до Типової освітньої програми |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 205х290 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 350 ₴


