
НУШ Підручник Богдан Мистецтво 3 клас інтегрований курс Кондратова
400 ₴
- В наличии
- Код: 9789661061070
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"Мистецтво" підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти. Кондратова Людмила Григорівна.
Підручник за своїм змістом відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовій освітній програмі, розробленій під керівництвом О. Я. Савченко.
Для учнів 3 класу.
НУШ Підручник Богдан Мистецтво 3 клас інтегрований курс Кондратова видавництва Богдан можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Богдан |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-10-6107-0 |
| Вес | 500 г |
| Вид | Учебник |
| Вид переплета | Твердый |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 160 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кондратова Людмила Григорівна |
| Видавництво | Богдан |
| Возраст | 3 клас |
| Краткое описание | "Мистецтво" підручник інтегрованого курсу для 3 класу закладів загальної середньої освіти. Кондратова Людмила Григорівна |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Підручник |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 170х240 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴


