
Українська мова та читання: підручник для 3 класу (Большакова) частина 2
350 ₴
- В наличии
- Код: 9786170962775
- +380 (66) 292-54-64
Видання "Українська мова та читання: підручник для 3 класу (Большакова) частина 2" розроблено відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та чинної державної програми з української мови та читанню. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ МОНУ №271 від 21.02.2020 р.).
Підручник укладено за Типовою освітньою програмою, розробленою творчою групою на чолі з Р. Б. Шияна. Посiбник містить різні типи текстів; ілюстративний матеріал, спрямований на формування читацької мотивації; систему завдань, розроблену для розвитку критичного та креативного мислення; вправи, створені для формування емоційного інтелекту. Матеріал поданий у цікавій і доступній формі з урахуванням вікових особливостей учнів.
До підручника запропоновано інтернет-підтримку на сайті ranok: орієнтовна навчальна програма, додаткові завдання.
Підручник призначений для учнів 3 класу закладів загальної середньої освіти, а також для вчителів, методистів і батьків.
Крім допоміжної друкованої продукції для самих маленьких школярів, такий як робочі або тестові зошити, роздатковий матеріал, художня література та інше, в нашому магазині ви можете придбати і підручники з предметів вивчення! Докладний розбір шкільної програми, якісний папір, яскраві ілюстрації - все це буде допомагати дитині в отриманні знань. Усі підручники розроблені відповідно до вимог Державного стандарту загальної освіти. Ви можете замовити потрібні посібники онлайн на сайті з доставкою по всій Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Учебник |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 112 |
| Год издания | 2025 |
| Вес | 200 г |
| ISBN | 9786170962775 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 3 клас |
| Автор | Большакова І.О., Пристінська М.С |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Ранок |
| Тип бумаги | кольорова |
| Краткое описание | Видання "Українська мова та читання: підручник для 3 класу (Большакова) частина 2" розроблено відповідно до вимог Держав |
| Язык | українська |
- Цена: 350 ₴


